Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:15  
55 min

EVOLUTION RIDE ****

Ela Tatarczuk

CYCLING

 
55 min

EVOLUTION RIDE ****

Ela Tatarczuk

CYCLING

     
08:15
55 min

EVOLUTION RIDE ****

Ela Tatarczuk

CYCLING

 
55 min

EVOLUTION RIDE ****

Ela Tatarczuk

CYCLING

 
55 min

EVOLUTION RIDE ****

Ela Tatarczuk

CYCLING

   
55 min

CROSSEverest

Trener dyżurny

FUNKCJONALNA

55 min

CROSSEverest

Trener dyżurny

FUNKCJONALNA

55 min

CROSSEverest

Trener dyżurny

FUNKCJONALNA

09:15
55 min

MEDICAL & HEALTH

Ela Tatarczuk

FITNESS

       
55 min

EVOLUTION RIDE ****

Ela Tatarczuk

CYCLING

 
10:30          
90 min

JOGA

Sanket S Arakh

FITNESS

55 min

POSTURAL & POWER STRETCH

Andrzej Kuczak

FITNESS

ZASTĘPSTWO

16:30
55 min

*ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata Hołowko

FITNESS

55 min

JOGA

Sanket S Arakh

FITNESS

 
55 min

MEDICAL FITNESS

Ela Tatarczuk

FITNESS

     
16:45        
40 min

PortDeBras®/flowMOTION

Aneta Ostrówka

FITNESS

   
17:00    
25 min

PortDeBras BAND STRETCH

Aneta Ostrówka

FITNESS

       
17:30
55 min

FLASH RIDE - gr.początkująca ***

Tomasz Kędzierski

CYCLING

55 min

FLASH RIDE - gr.początkująca ***

Agnieszka Kędzierska

CYCLING

55 min

FLASH RIDE - gr.początkująca ***

Agnieszka Kędzierska

CYCLING

55 min

FLASH RIDE - gr.początkująca ***

Tomasz Kędzierski

CYCLING

55 min

ANTYCELLULIT & BASIC STEP

Aneta Ostrówka

FITNESS

   
55 min

BIODRA UDA POŚLADKI /BUP/

Beata Hołowko

FITNESS

55 min

GYMBALL

Julia Reinhold

FITNESS

50 min

SalsaFIT

Aneta Ostrówka

FITNESS

55 min

KETTLE & MILITARY

Aneta i Bartek

FITNESS

 
18:00        
90 min

HARDCORE CYCLING

Ela Tatarczuk

CYCLING

   
18:30
55 min

EVEREST RIDE *****

Tomasz Kędzierski

CYCLING

55 min

EVOLUTION RIDE ****

Jacek Moszyński

CYCLING

55 min

EVEREST RIDE *****

Tomasz Kędzierski

CYCLING

55 min

EVOLUTION RIDE ****

Tomasz Kędzierski

CYCLING

55 min

POWER TRAINING

Bartosz Paniączyk

FITNESS

55 min

CROSSEverest

Trener dyżurny

FUNKCJONALNA

55 min

EVOLUTION RIDE ****

Tomasz Kędzierski

CYCLING

55 min

ZUMBA ®

Anita Peron

FITNESS

55 min

BIKINI WORKOUT

Julia Reinhold

FITNESS

55 min

REP /SZTANGI/

Julia Reinhold

FITNESS

55 min

TABATA

Andrzej Kuczak

FITNESS

     
19:30
55 min

OPEN CYCLING

Tomasz Kędzierski

CYCLING

ZASTĘPSTWO

55 min

EVEREST RIDE *****

Tomasz Kędzierski

CYCLING

55 min

YOLOBIKE EVEREST CYCLING

Jacek Moszyński

CYCLING

55 min

YOLOBIKE EVEREST CYCLING

Jacek Moszyński

CYCLING

55 min

JOGA

Sanket S Arakh

FITNESS

   
55 min

POWER BAND & PŁASKI BRZUCH

Andrzej Kuczak

FITNESS

55 min

JOGA

Sanket S Arakh

FITNESS

55 min

TABATA

Kamila Olszewska

FITNESS

55 min

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA

Sanket S Arakh

FITNESS

 
20:30
45 min

JUMPING /trampoliny/

Julia Reinhold

FITNESS

55 min

MEGA SPALANIE

Andrzej Kuczak

FITNESS

45 min

JUMPING /trampoliny/

Anita Peron

FITNESS

45 min

JUMPING /trampoliny/

Ada Sienkiewicz

FITNESS

     
← →