Aktualności

Zasady zapisu na zajęcia zorganizowane! 26-04-2018

1.Możliwość zapisu na zajęcia posiada :

             #Osoba z aktywnym karnetem Everest Fitness

             #Osoba posiadająca aktywną kartę partnerską oraz wpisana do systemu klubu

               ( dot. Posiadaczy kart Benefit Systems, Fit Profit lub OK System )

 

2.Rezerwacji miejsca można dokonać tylko i wyłącznie poprzez strefę klienta na stronie : https://everestfitness-zielonagora-cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec

3.Osoby posiadające rezerwację muszą odebrać bilet wstępu na zajęcia w Recepcji Klubu.

4.Bilety wstępu zbierane są przez wejściem na sale - osoba bez karteczki, a tym samym bez rezerwacji miejsca nie zostanie wpuszczona na zajęcia - pomimo wolnych miejsc na sali. Istnieje możliwość samodzielnego zapisu przed zajęciami na komputerach w Recepcji klubu.

5.Pracownicy RECEPCJI nie mają możliwości zapisu na zajęcia - telefoniczna rezerwacja miejsca jest więc nie możliwa.

6.Posiadacze aktywnego członkostwa Everest Fitness mają możliwość zapisywania się na zajęcia na 4 dni przed zajęciami ( wyjątkiem są zajęcia Jumping Frog – tutaj zapis możliwy jest 1 dzień przed planowanymi zajęciami).

7.Posiadacze kart partnerskich, o których mowa w pkt.2 niniejszej informacji mają możliwość zapisu na zajęcia na 1 dzień przed planowanymi zajęciami – zapisu można dokonać maksymalnie na 2 zajęcia odbywające się w danym dniu.

8.W przypadku kiedy klient nie może stawić się na zarezerwowanych zajęciach istnieje możliwość wypisanie się – jednak należy tego dokonać najpóźniej na 4 godziny zajęciami, na które została dokonana rezerwacja miejsca. Po przekroczeniu tego czasu, nie ma już możliwości wypisania się z danych zajęć.

9.W przypadku gdy, klient uzyska 2 nieobecności na zarezerwowanych zajęciach w przeciągu 1 tygodnia – następuje blokada zapisu na okres 3 dni.

 

Everest Team

Wróć do listy